• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ROTESTRESULT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ROTESTRESULT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ROTESTRESULT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ROTESTRESULT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RemObjects SDK Test Results Format RemObjects

Co to jest plik ROTESTRESULT?

Plik deweloperski utworzony przez Service Tester, narzędzie do testowania dołączone do pakietu RemObjects SDK. Zapisuje wyniki testu warunków skrajnych aplikacji RemObjects. Służy do zapisywania wyników testów do późniejszego oglądania. Zapisuje wyniki generowane podczas próby wykonania pliku .ROTEST.

Zestaw narzędzi RemObjects SDK służy do tworzenia aplikacji klasy średniej, które udostępniają usługi dostępu do danych z baz danych zaplecza.

Jak otworzyć plik ROTESTRESULT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ROTESTRESULT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ROTESTRESULT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ROTESTRESULT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ROTESTRESULT

Inne problemy z plikiem ROTESTRESULT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ROTESTRESULT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ROTESTRESULT:

  • plik ROTESTRESULT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ROTESTRESULT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ROTESTRESULT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik