• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RODL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RODL. Jeżeli chcesz otworzyć plik RODL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RODL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RemObjects Definition Language Format RemObjects

Co to jest plik RODL?

Plik deweloperski utworzony przez program RemObjects SDK, aplikację do tworzenia oprogramowania dla średniego szczebla. Używanie i format XML oraz definiuje usługi dostarczane przez rozwinięte oprogramowanie, w tym API i obsługiwane formaty danych. Używany jako interfejs lub specyfikacja użytkownika, jak współdziałać z usługami.

Podczas wdrażania usług RemObjects pliki RODL są używane do automatycznego generowania szkieletów kodu źródłowego. Następnie deweloper może wypełnić kod funkcjonalny, który wykonuje logikę dla usług.

Pakiet RemObjects SDK jest używany jako rozszerzenie wspólnych IDE, takich jak Microsoft Visual Studio i Delphi.

Jak otworzyć plik RODL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RODL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RODL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RODL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RODL

Inne problemy z plikiem RODL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RODL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RODL:

  • plik RODL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RODL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RODL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik