• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ROCK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ROCK. Jeżeli chcesz otworzyć plik ROCK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ROCK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rockbox Installation Format Rockbox

Co to jest plik ROCK?

Plik plug-in używany przez Rockbox, oprogramowanie open source dla przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Przechowuje grę lub inną małą aplikację, która może działać na Rockbox. Umożliwia używanie aplikacji "Rockbox" do odtwarzaczy iPod, odtwarzaczy MP3 SanDisk i innych przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

Oprogramowanie Rockbox jest instalowane przy użyciu narzędzia Rockbox Utility, aplikacji komputerowej dla platform Mac, Windows i Linux.

Jak otworzyć plik ROCK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ROCK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ROCK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ROCK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ROCK

Inne problemy z plikiem ROCK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ROCK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ROCK:

  • plik ROCK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ROCK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ROCK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik