• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RNX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RNX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RNX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RNX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealPlayer Audio Or Settings Format RealNetworks

Co to jest plik RNX?

Plik utworzony przez RealPlayer, program do odtwarzania plików audio i wideo. Zawiera wyeksportowane ustawienia, takie jak ulubione lub ustawienia wstępne. Służy do udostępniania ulubionych i ustawień wstępnych innym osobom.

Pliki RNX są obsługiwane przez aplikacje RealPlayer w wersjach 7, 8 i G2.

Jak otworzyć plik RNX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RNX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RNX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RNX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RNX

Inne problemy z plikiem RNX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RNX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RNX:

  • plik RNX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RNX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RNX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik