• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RNS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RNS. Jeżeli chcesz otworzyć plik RNS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RNS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Reason Audio Format Propellerhead Software

Co to jest plik RNS?

Utwór utworzony z programem Reason - program do produkcji dźwięku zawierający elementy kompozycji i funkcje projektowania dźwięku. Zapisuje dane sekwencera i wirtualne ustawienia szaf.

Pliki RNS to pliki projektów, a nie pliki audio. Dlatego też nie są przechowywane nagrania audio, chociaż mogą zawierać próbki audio.

Jak otworzyć plik RNS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RNS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RNS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RNS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RNS

Inne problemy z plikiem RNS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RNS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RNS:

  • plik RNS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RNS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RNS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik