• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Simpsons Hit & Run Video Format Radical Entertainment

Co to jest plik RMV?

Plik wideo używany przez niektóre gry wideo opracowane przez Radical Entertainment i opublikowany przez Vivendi Universal Games, na przykład The Simpsons: Hit & Run i Hulk. Zapisuje filmy w grze do scen i scenariuszy.

Rozszerzenie RMV czasami kojarzy się z RealPlayerem, ale RealPlayer częściej używa rozszerzenia .RMVB dla wideo.

Gry wideo Simpsons: Hit & Run i Hulk nie są już rozwijane i nie są dostępne do pobrania.

Jak otworzyć plik RMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMV

Inne problemy z plikiem RMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMV:

  • plik RMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik