• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMUF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMUF. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMUF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMUF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alpha Five Runtime Format Alpha Software

Co to jest plik RMUF?

Plik licencji używany przez Alpha Five, IDE służący do tworzenia aplikacji internetowych. Zawiera maksymalną liczbę użytkowników, którzy mają dostęp do bazy danych. Wykorzystywany przez silnik wykonawczy Alpha Five do kontrolowania i śledzenia użytkowników bazy danych.

Pliki RMUF służą do tego samego celu co pliki .MUF.

Jak otworzyć plik RMUF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMUF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMUF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMUF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMUF

Inne problemy z plikiem RMUF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMUF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMUF:

  • plik RMUF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMUF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMUF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik