• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMT. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Linksys Router Firmware Format N/A

Co to jest plik RMT?

Plik oprogramowania firmowego wykorzystywany przez różne routery, w tym routery Linksys. Zawiera dane i programy używane do obsługi routera. Służy do dostarczania aktualizacji oprogramowania dla poprawek błędów i poprawek zabezpieczeń.

Pliki RMT zazwyczaj są aktualizowane za pomocą przeglądarki sieci Web połączonej z aplikacją sieciową hostowaną w routerze.

Jak otworzyć plik RMT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMT

Inne problemy z plikiem RMT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMT:

  • plik RMT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik