• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMSKIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMSKIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMSKIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMSKIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rainmeter Skin Format The Rainmeter Team

Co to jest plik RMSKIN?

Plik skórki lub tematu używany przez Rainmeter, platformę do dostosowywania pulpitu, służącą do uruchamiania apletów pulpitu podobnego do widżetów dla systemu Mac OS X lub gadżetów dla paska bocznego systemu Windows. Przechowuje archiwum ZIP w postaci apletów, czcionek, metadanych i skompilowanego kodu programu. Często używane do stosowania tematów na pulpicie oraz dodawania raportów dotyczących pogody i wiadomości, zegarów, małych gier i narzędzi do wydajności systemu.

Pliki RMSKIN zawierają pięć katalogów zawierających treść skóry: dodatki, czcionki, wtyczki, skórki i motywy. Zawierają także plik ".Cfg" w katalogu głównym, który zawiera metadane, takie jak nazwa, autor i wersja.

Ponieważ pliki RMSKIN są skompresowane plikami .ZIP, można zmienić ich rozszerzenie na ".Zip" i rozpakować je przy użyciu dowolnego narzędzia do Zip-dekompresyjnego. Możesz także utworzyć je, kompresując plik ZIP i zmieniając jego nazwę na ".Rmskin".

Jak otworzyć plik RMSKIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMSKIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMSKIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMSKIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMSKIN

Inne problemy z plikiem RMSKIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMSKIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMSKIN:

  • plik RMSKIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMSKIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMSKIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik