• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMR. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ResumeMaker Format Individual Software

Co to jest plik RMR?

Wznów plik utworzony przez program ResumeMaker, program umożliwiający użytkownikom tworzenie profesjonalnych wznowień. Zawiera wznowienie formatowania tekstu, tekstu i obrazów. Może być eksportowany do formatu Microsoft Word (.DOC).

ResumeMaker zawiera kilka wznowień szablonów do wykorzystania przez różne zawody. ResumeMaker jest dostępny w wersjach Professional Deluxe lub Ultimate.

Jak otworzyć plik RMR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMR

Inne problemy z plikiem RMR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMR:

  • plik RMR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik