• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RAM Meta Format RealNetworks

Co to jest plik RMM?

Plik tekstowy zawierający lokalizację pliku Real Audio Media (RAM). Zawiera adres URL, do którego można uzyskać dostęp do pliku multimedialnego oraz inne informacje o pliku, takie jak wysokość i szerokość filmu.

Pliki RMM służą jako skróty do plików Real media (.RM). Nie zawierają one faktycznych mediów.

Jak otworzyć plik RMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMM

Inne problemy z plikiem RMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMM:

  • plik RMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik