• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealAudio Media Format RealNetworks

Co to jest plik RMJ?

Własny format dźwięku używany przez Real Media Jukebox, znany również jako RealJukebox. Zapisane w nieco innym formacie niż pliki .RA i .RAM, które są używane przez program RealPlayer.

RealJukebox to odtwarzacz muzyczny z gramofonem stworzony przez firmę RealNetworks. Od tego czasu został on zastąpiony przez program RealPlayer i nie jest już rozwijany. Pliki RMJ mogą być odtwarzane w RealPlayer lub innych kompatybilnych programach.

Jak otworzyć plik RMJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMJ

Inne problemy z plikiem RMJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMJ:

  • plik RMJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik