• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Rights Management Document Format Adobe Systems

Co to jest plik RMF?

Plik kluczy licencyjnych używany przez produkty Adobe, takie jak Acrobat i Reader. Zapisuje plik licencji dla zablokowanego dokumentu .PDF i używa tego samego filtra jako przedrostka w formacie PDF. Umożliwia odczytanie dokumentu PDF przez nabywcę dokumentu.

Pliki RMF są czasami rozpowszechniane przy zakupie książek elektronicznych i czasopism cyfrowych zakupionych w sklepach onlines. Do otwarcia odpowiedniego dokumentu PDF potrzebny jest plik RMF.

Jak otworzyć plik RMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMF

Inne problemy z plikiem RMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMF:

  • plik RMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik