• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft RegMaid Document Format RED

Co to jest plik RMD?

Plik metadanych wideo utworzony przez firmę REDCINE-X, oprogramowanie do edycji wideo dla cyfrowych kamer wideo firmy RED. Zapisuje "wygląd" lub edytuje perspektywę dla pliku wideo .R3D RED. Umożliwia zapisanie kolorów, ostrości lub innych ustawień.

Jak otworzyć plik RMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMD

Inne problemy z plikiem RMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMD:

  • plik RMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik