• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMBAK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMBAK. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMBAK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMBAK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Registry Mechanic Backup Format PC Tools

Co to jest plik RMBAK?

Plik kopii zapasowej utworzony przez Registry Mechanic, program służący do optymalizacji rejestru systemu Windows i wydajności komputera. Przechowuje kopię zapasową ważnych plików systemu rejestru przed ich modyfikacją.

Przykładem pliku RMBAK jest ntuser.Dat.Rmbak, który jest kopię zapasową pliku rejestru użytkownika ntuser.Dat.

Narzędzie PC Tools Registry Mechanic zostało wycofane w dniu 4 grudnia 2013 r. Jednak wcześniejsze wersje oprogramowania są nadal dostępne do pobrania.

Jak otworzyć plik RMBAK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMBAK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMBAK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMBAK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMBAK

Inne problemy z plikiem RMBAK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMBAK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMBAK:

  • plik RMBAK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMBAK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMBAK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik