• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RLI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RLI. Jeżeli chcesz otworzyć plik RLI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RLI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealWorld Graphics Layered Image RealWorld Graphics

Co to jest plik RLI?

Plik obrazu utworzony przez oprogramowanie RealWorld Graphics, takie jak Edytor ikon RealWorld, Edytor kursorów RealWorld, Zdjęcia RealWorld lub Farba RealWorld. Obsługuje wielowierszowe warstwy edytorskie oraz grafiki wektorowej i rastrowej. Może być zapisany jako standardowy plik .PNG, .JPG lub .GIF. Może być również używany do tworzenia ikon i kursorów systemu Windows.

Ponieważ format RLI został zaktualizowany z nowymi wersjami oprogramowania, pliki RLI utworzone przy użyciu jednej wersji oprogramowania mogą nie być zgodne z starszymi wersjami oprogramowania.

Jak otworzyć plik RLI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RLI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RLI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RLI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RLI

Inne problemy z plikiem RLI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RLI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RLI:

  • plik RLI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RLI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RLI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik