• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RL. Jeżeli chcesz otworzyć plik RL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
R.viewer Format R.LAB

Co to jest plik RL?

Plik utworzony przez R.Viewer, narzędzie służące do tworzenia list plików i folderów na dysku twardym systemu Windows. Zapisuje listę plików, a także identyfikuje uszkodzone i przywracane pliki. Umożliwia użytkownikom śledzenie uszkodzonych plików do naprawy.

Dane w plikach RL można eksportować do formatów .TXT, .HTML i .CSV.

R.LAB jest rosyjską firmą, a interfejs użytkownika R.Viewer jest napisany w języku rosyjskim.

Jak otworzyć plik RL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RL

Inne problemy z plikiem RL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RL:

  • plik RL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik