• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RKP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RKP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RKP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RKP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rockchip MP4 Player Game Rockchip

Co to jest plik RKP?

Gra została opracowana z myślą o przenośnym odtwarzaczu MP4 Rockchip, takim jak Rockchip 2606 lub 2608. Można je odtwarzać tylko na odtwarzaczu Rockchip, jeśli jest zainstalowane prawidłowe oprogramowanie sprzętowe.

Aby załadować i odtworzyć grę RKP, plik RKP musi znajdować się w folderze GAME na urządzeniu Rockchip. Jeśli nie ma folderu o nazwie "GAME", możesz utworzyć folder, a następnie przesłać plik RKP do folderu GAME.

Jak otworzyć plik RKP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RKP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RKP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RKP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RKP

Inne problemy z plikiem RKP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RKP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RKP:

  • plik RKP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RKP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RKP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik