• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RK. Jeżeli chcesz otworzyć plik RK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinRK Archive Format M Software

Co to jest plik RK?

Skompresowane archiwum utworzone za pomocą WinRK. Wykorzystuje algorytmy kompresji PWCM, FPW, ROLZ2 i ROLZ3 oraz inne zastrzeżone algorytmy kompresji. Może również zawierać techniki kompresji plików .PAQ7.

Jak otworzyć plik RK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RK

Inne problemy z plikiem RK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RK:

  • plik RK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik