• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RJS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RJS. Jeżeli chcesz otworzyć plik RJS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RJS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealJukebox Skin N/A

Co to jest plik RJS?

Plik Ruby on Rails zawierający kod Ruby i JavaScript. Podobny do strony .RHTML, ale pozwala na umieszczenie kodu Ruby w funkcjach języka JavaScript. Wymaga silnika Ruby na serwerze sieci Web do prawidłowej analizy składniowej.

Pliki RJS można przeglądać w przeglądarce sieci Web, ale kod Ruby jest analizowany na serwerze sieci Web, zanim strona zostanie wysłana do klienta. Dlatego użytkownik widzi tylko kod HTML i JavaScript.

Jak otworzyć plik RJS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RJS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RJS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RJS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RJS

Inne problemy z plikiem RJS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RJS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RJS:

  • plik RJS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RJS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RJS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik