• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGSS2A

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGSS2A. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGSS2A, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGSS2A

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RPG Maker VX RGSS Encrypted Archive Format Enterbrain

Co to jest plik RGSS2A?

Szyfrowany plik utworzony przez RPG Maker VX (RPGVX), program służący do tworzenia oryginalnych gier fabularnych (RPG). Zawiera wszystkie dane do gry, w tym grafikę, dźwięk, elementy, znaki i mapy. Służy do ochrony oryginalnego materiału gry z szyfrowaniem.

Pliki RGSS2A są tworzone przez wybranie pliku & rarr. Kompresuj dane gry ... I zaznacz pole "Utwórz zaszyfrowane archiwum".

RGSS2A i .RSSSS są używane przez RPG Maker VX, podczas gdy RPG Maker VX Ace używa rozszerzenia .RGSS3A.

game.Rgss2a - domyślna nazwa pliku.

Jak otworzyć plik RGSS2A?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGSS2A jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGSS2A z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGSS2A którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGSS2A

Inne problemy z plikiem RGSS2A

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGSS2A nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGSS2A:

  • plik RGSS2A którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGSS2A z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGSS2A nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik