• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pro Tools Region Group Format Avid Technology

Co to jest plik RGRP?

Plik utworzony przez Pro Tools, profesjonalną aplikację do nagrywania, edycji i miksowania dźwięku. Zapisuje zbiór regionów audio i MIDI (takich jak wiele ścieżek dźwiękowych), które można edytować razem jako jedna grupa. Zostało zastąpione formatem grupy klipów (.CGRP) w programie Pro Tools 10.

Jak otworzyć plik RGRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGRP

Inne problemy z plikiem RGRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGRP:

  • plik RGRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik