• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGO. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RepliGo Virtual Print Format Cerience

Co to jest plik RGO?

Format pliku używany przez serwer RepliGo dla BlackBerry Enterprise Server i RepliGo Professional. Służy do konwertowania typowych typów plików na format, który można przeglądać na smartfonach BlackBerry.

Typy plików, które są obsługiwane przez RepliGo to pliki PDF, dokumenty programu Word, arkusze kalkulacyjne programu Excel, prezentacje PowerPoint, dokumenty WordPerfect, pliki OpenOffice oraz pliki faksów i plików graficznych. Obsługiwane są też formaty .RTF, .CSV i .ZIP.

Jak otworzyć plik RGO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGO

Inne problemy z plikiem RGO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGO:

  • plik RGO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik