• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGMB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGMB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGMB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGMB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RootsMagic Backup Format RootsMagic

Co to jest plik RGMB?

Plik kopii zapasowej utworzony przez RootsMagic, program genealogy służący do przechwytywania informacji o historii rodziny. Zapisuje kopię zapasową pliku projektu .RGMC. Służy do archiwizacji na nośnikach zewnętrznych i może być użyty do przywrócenia pierwotnego projektu, jeśli zostanie utracony lub uszkodzony.

Jak otworzyć plik RGMB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGMB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGMB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGMB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGMB

Inne problemy z plikiem RGMB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGMB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGMB:

  • plik RGMB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGMB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGMB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik