• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook For Mac Archive Format, Entourage Personal Folder Format Microsoft

Co to jest plik RGE?

Archiwum elementów z bazy danych Entourage. Mogą zawierać wiadomości e-mail, zadania, kontakty, notatki, wydarzenia w kalendarzu i pliki projektu. Utworzone przy użyciu polecenia Eksportuj z menu Plik Entourage. Mogą być importowane za pomocą polecenia Importuj.

Microsoft Entourage został zastąpiony programem Outlook w wydaniu Office for Mac 2011. Program Outlook 2011 może otwierać i importować pliki RGE.

Jak otworzyć plik RGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGE

Inne problemy z plikiem RGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGE:

  • plik RGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik