• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFW. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rockchip Firmware Format Fuzhou Rockchip Electronics

Co to jest plik RFW?

Plik oprogramowania firmowego wykorzystywany przez przenośne odtwarzacze MP3 i MP4 z procesorem Rockchip. Zawiera funkcje uruchamiające odtwarzacz, a także obrazy i style ekranu.

Pliki RFW służą do przechowywania fabrycznie dostarczonych danych dotyczących oprogramowania układowego, a także aktualizacji oprogramowania. Mogą być modyfikowane przy użyciu kilku narzędzi, aby dostosować wygląd i wygląd odtwarzacza multimedialnego.

Procesory Rockchip są opracowywane przez Fuzhou Rockchip Electronics.

Jak otworzyć plik RFW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFW

Inne problemy z plikiem RFW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFW:

  • plik RFW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik