• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Revit Template Format Autodesk

Co to jest plik RFT?

Szablon tworzenia rodziny danych w programie Revit, program do modelowania informacji o budynku (BIM). Służy do uruchamiania nowej rodziny od podstaw i może zawierać kilka niestandardowych wzorów modelu 3D.

Standardowe pliki rodziny Revit są zapisywane jako pliki .RFA.

Jak otworzyć plik RFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFT

Inne problemy z plikiem RFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFT:

  • plik RFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik