• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RoboForm Passcard Format Siber Systems

Co to jest plik RFP?

Plik pasywny używany przez RoboForm, bezpieczny menedżer haseł i formularz wypełniający. Zawiera hasła online, które zostały wprowadzone przez użytkownika. Służy do automatycznego wprowadzania haseł do stron internetowych.

Gdy hasło zostanie zapisane, RoboForm proponuje wypełnienie go, gdy użytkownik ponownie odwiedzi tę samą stronę logowania. Pliki RFP są przechowywane w zaszyfrowanym formacie.

Pliki pasażki wraz z innymi plikami użytkownika RoboForm sĘ ... przechowywane w folderze danych użytkownika, który można przeglĘ ... dać, wybierajĘ ... c nastę pujĘ ... cĘ ... opcję menu RoboForm: RoboForm & rarr. Profile & rarr. Przeglądaj folder.

Jak otworzyć plik RFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFP

Inne problemy z plikiem RFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFP:

  • plik RFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik