• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RoboForm License And Options Format Siber Systems

Co to jest plik RFO?

Plik używany przez program RoboForm, który umożliwia użytkownikom bezpieczne przechowywanie ich danych osobowych. Zawiera różne typy danych programu RoboForm, takie jak licencje na oprogramowanie, pamięci podręczne lub ustawienia. Służy do przechowywania informacji o instalacji RoboForm i preferencji programu.

Pliki RFO są powszechnie dostępne z opcjami options.Rfo, license.Rfo, mru.Rfo i cache.Rfo.

Jak otworzyć plik RFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFO

Inne problemy z plikiem RFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFO:

  • plik RFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik