• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFN. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RoboForm SafeNote Files Siber Systems

Co to jest plik RFN?

Plik Safenote stworzony przez RoboForm, program służący do bezpiecznego przechowywania informacji osobistych. Zawiera sekretny fragment tekstu, na przykład hasło ATM lub kombinację klawiszy blokady. Służy do bezpiecznego zapisywania i przeglądania poufnych informacji osobistych.

W przeciwieństwie do plików haseł RFR, pliki RFN nie są używane do automatycznego wypełniania formularzy online. Są one używane tylko jako sposób przechowywania wrażliwych danych tekstowych.

Jak otworzyć plik RFN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFN

Inne problemy z plikiem RFN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFN:

  • plik RFN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik