• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RFactor Modification Format Image Space

Co to jest plik RFM?

Mod plik używany do zmiany ustawień samochodu i toru w rFactor, gra symulacji 3D. Zapisany w formacie tekstowym, który może być modyfikowany za pomocą edytora tekstu. Użytkownicy mogą zmieniać wartości parametrów w pliku RFM w celu modyfikacji rozgrywki.

Jak otworzyć plik RFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFM

Inne problemy z plikiem RFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFM:

  • plik RFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik