• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RecogniFORM Form Definition Format Recogniform Technologies

Co to jest plik RFD?

Plik utworzony przez oprogramowanie Recogniform document recognition. Zawiera strukturę układu strony, tekst i inne informacje formatujące. Służy do skanowania i przechowywania cyfrowych kopii formularzy papierowych.

Oprogramowanie Recogniform służy do rozpoznawania znaków optycznych (OCR), rozpoznawania kodów kreskowych (BCR), rozpoznawania znaczników optycznych (OMR) i innych inteligentnych technik rozpoznawania.

Jak otworzyć plik RFD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFD

Inne problemy z plikiem RFD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFD:

  • plik RFD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik