• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RoboForm Contact Format Siber Systems

Co to jest plik RFC?

Plik kontaktowy stworzony przez RoboForm, program umożliwiający bezpieczne przechowywanie haseł i wypełnianie formularzy online. Zawiera kontakty z książki adresowej, w tym nazwiska, numery telefonów, adresy e-mail i inne informacje kontaktowe.

Pliki RFC nie są używane do wypełniania formularzy online. Są one używane tylko do przechowywania informacji o książkach adresowych.

Jak otworzyć plik RFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFC

Inne problemy z plikiem RFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFC:

  • plik RFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik