• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RoboForm Bookmarks Format Siber Systems

Co to jest plik RFB?

Plik zakładki utworzony przez RoboForm, program służący do bezpiecznego wypełniania formularzy online z danymi osobowymi. Zawiera zakładkę witryny podobną do ulubionej przeglądarki internetowej. Zawiera pole tekstowe do przechowywania notatek dotyczących stron internetowych.

Jak otworzyć plik RFB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFB

Inne problemy z plikiem RFB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFB:

  • plik RFB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik