• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFA. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Revit Architecture Family Format Autodesk

Co to jest plik RFA?

Plik danych, który można załadować do projektu utworzonego za pomocą programu Revit, programu do modelowania informacji o budynku (BIM). Zawiera jeden lub więcej modeli 3D, które można zaimportować na scenę 3D. Mogą być tworzone i zapisywane za pomocą edytora Revit Family.

Jak otworzyć plik RFA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFA

Inne problemy z plikiem RFA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFA:

  • plik RFA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik