• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik REZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LithTech Game Engine Resource Format Monolith

Co to jest plik REZ?

Plik REZ jest plikiem zasobów wykorzystywanym przez gry strzelanki pierwszej osoby, które są opracowywane z silnikiem gier firmy Lithtech. Zawiera treść gry, w tym siatki, tekstury, muzykę, mapy i inne obiekty do gier. Pliki REZ są powszechnie używane do modyfikowania zawartości gry.

Pliki REZ są wykorzystywane przez następujące gry Monolith: Aliens vs Predator Aliens vs Predator 2 Blood II Skazani na śmierć 2: kontuzja Bloodshot JACKFEARFEAR 2: Źródło projektu Matrix Online Żadne życie na żywo Nikt nie żyje na zawsze 2 Czystość Sanity: Aikens Artifact Shogo: Mobilna pancerza Division Tron 2.0 Inne przykłady gier używających plików zasobów firmy Lithtech to: Sierra Entertainment Die Hard: Nakatomi Plaza Jarhead Gry Sharpshooter morski Jarhead Gry Sharpshooter morski 2: Wojna dżunglowa Gry Jarhead II wojna światowa Snajper: zawołanie do zwycięstwa Valumedia II wojna światowa: Normandia Wiele plików REZ można modyfikować przy użyciu programu Dragon UnPACKer lub Game Extractor. Mogą być również wydobywane przy użyciu programu lithrez.Exe, który jest dołączony do wielu gier Lithtech.

Silnik do gier firmy Lithtech został opracowany wspólnie przez Monolith Productions i Microsoft.

Jak otworzyć plik REZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REZ

Inne problemy z plikiem REZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REZ:

  • plik REZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik