• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REV. Jeżeli chcesz otworzyć plik REV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinRAR Recovery Volume Format RARLAB

Co to jest plik REV?

Wolumin odzyskiwania utworzony przy użyciu oprogramowania do kompresji i archiwizacji plików RAR. Zawiera dane redundancji, które można wykorzystać do odtworzenia brakujących plików w zestawie głośności RAR. Używany tylko z wieloma tomami.

Jeśli liczba plików REV jest mniejsza niż liczba uszkodzonych woluminów, zestaw głośności nie może zostać zrekonstruowany.

Jak otworzyć plik REV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REV

Inne problemy z plikiem REV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REV:

  • plik REV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik