• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RESW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RESW. Jeżeli chcesz otworzyć plik RESW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RESW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Resources Format Microsoft

Co to jest plik RESW?

Plik zasobów używany przez aplikacje Windows i Silverlight. Zawiera ciągi znaków, które są używane do lokalizowania aplikacji dla różnych języków i kontekstów. Zastępuje pliki .RESX w niektórych scenariuszach tworzenia aplikacji. Często używane w aplikacjach XAML, które stwarzają ciągi znaków interfejsu użytkownika do plików zasobów.

Kiedy pliki RESW są wbudowane w aplikację, są kompilowane w formacie binarnym i są przechowywane w plikach .PRI.

Jak otworzyć plik RESW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RESW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RESW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RESW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RESW

Inne problemy z plikiem RESW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RESW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RESW:

  • plik RESW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RESW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RESW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik