• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RESJSON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RESJSON. Jeżeli chcesz otworzyć plik RESJSON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RESJSON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows 8 Metro JavaScript Format Microsoft

Co to jest plik RESJSON?

Plik deweloperski używany przez aplikacje stylów Windows Metro opracowane dla systemu Windows 8. Zapisano w formacie JSON (JavaScript Object Notation) i zawiera ciągi, które są często używane do lokalizowania interfejsu użytkownika aplikacji.

Programiści często tworzą różne pliki RESJSON (eG, resources.Resjson) w folderach o nazwach / en-US /, / fr-FR /, / ja-JP / itd. Każdy plik resources.Resjson posiada struny zlokalizowane w danym folderze językowym.

Zasoby mogą być zapisywane za pomocą plików .RESW, jeśli używasz języków C # i C ++.

Jak otworzyć plik RESJSON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RESJSON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RESJSON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RESJSON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RESJSON

Inne problemy z plikiem RESJSON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RESJSON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RESJSON:

  • plik RESJSON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RESJSON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RESJSON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik