• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REL. Jeżeli chcesz otworzyć plik REL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Internet Security 2001 Log Format Symantec

Co to jest plik REL?

Plik dziennika utworzony przez program Norton Internet Security - program służący do ochrony komputerów przed złośliwym oprogramowaniem. Zawiera dziennik zdarzeń, na przykład ataki i ostrzeżenia.

Pliki REL korzystają z konwencji nazewnictwa "iamX.Rel", gdzie "X" jest deskryptorem dziennika. Wspólne nazwy plików zawierają iamalert.Rel i iamtcp.Rel.

Pliki REL są używane przez starsze wersje programu Norton Internet Security. Norton Internet Security stał się programem Norton Security w 2014 roku.

Jak otworzyć plik REL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REL

Inne problemy z plikiem REL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REL:

  • plik REL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik