• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REGTRANS-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REGTRANS-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik REGTRANS-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REGTRANS-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Vista And Windows 7 Registry Format Microsoft

Co to jest plik REGTRANS-MS?

Plik utworzony za pomocą wspólnego systemu plików logów (CLFS) firmy Microsoft, składnika systemu Windows służącego do tworzenia dzienników transakcji. Zawiera informacje o odczytywaniu i zapisywaniu transakcji dotyczących zmian w danych przywracania systemu użytkownika lub systemu, które są przechowywane w plikach NTUSER.DAT lub SCHEMA.DAT. Używany z plikiem .BLF do utworzenia dziennika transakcji.

Pliki REGTRANS-MS znajdują się powszechnie w tych dwóch katalogach: C: Użytkownicy [użytkownika] - zawierają dane rejestru użytkowników C: WindowsSystem32SMIStoreMachine - zawiera dane przywracania rejestru systemu

Jak otworzyć plik REGTRANS-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REGTRANS-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REGTRANS-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REGTRANS-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REGTRANS-MS

Inne problemy z plikiem REGTRANS-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REGTRANS-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REGTRANS-MS:

  • plik REGTRANS-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REGTRANS-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REGTRANS-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik