• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REFRESH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REFRESH. Jeżeli chcesz otworzyć plik REFRESH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REFRESH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Refresh Format Microsoft

Co to jest plik REFRESH?

Plik utworzony przez Visual Studio, aplikację do tworzenia oprogramowania. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera odniesienie do zależności projektu, na przykład pliku .DLL lub innej biblioteki, wymaganego przez projekt. Umożliwia automatyczne "odświeżenie" zależności przez program Visual Studio bez konieczności ręcznego aktualizowania.

Pliki REFRESH są przydatne do tworzenia projektów, ponieważ najnowsze zależności mogą być automatycznie pobierane i dołączane do każdej nowo utworzonej wersji oprogramowania.

Program Visual Studio tworzy często pliki REFRESH, gdy zewnętrzne zależności, takie jak biblioteki DLL innych firm, są dodawane do projektów programu ASP.NET.

Jak otworzyć plik REFRESH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REFRESH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REFRESH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REFRESH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REFRESH

Inne problemy z plikiem REFRESH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REFRESH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REFRESH:

  • plik REFRESH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REFRESH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REFRESH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik