• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REFERENCE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REFERENCE. Jeżeli chcesz otworzyć plik REFERENCE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REFERENCE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Budget In Brief Application Reference Format N/A

Co to jest plik REFERENCE?

Plik referencyjny używany przez budżet W skrócie, program służący do integrowania danych budżetowych w jednym dokumencie. Zawiera listę referencji, które można importować do pliku Budżet w skrócie.BOOK.

Pliki referencyjne przechowują dane w formacie XML. Każdy element listy XML zawiera nazwę i wartość, którą można odwoływać się do pliku BOOK. Zmiana wartości elementów w pliku REFERENCJA spowoduje zmianę odpowiednich danych w pliku BOOK.

Budżet krótkoterminowy nie jest już dostępny do pobrania.

Jak otworzyć plik REFERENCE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REFERENCE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REFERENCE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REFERENCE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REFERENCE

Inne problemy z plikiem REFERENCE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REFERENCE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REFERENCE:

  • plik REFERENCE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REFERENCE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REFERENCE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik