• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REDIR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REDIR. Jeżeli chcesz otworzyć plik REDIR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REDIR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spotify Redirect Format Spotify

Co to jest plik REDIR?

Plik używany przez Spotify, proram używany do strumieniowego przesyłania muzyki przez Internet. Zapisano jako część instalacji Spotify (katalog C: Program FilesSpotify) i używa nazwy pliku spotify.Exe.Redir.

Niektórzy użytkownicy mają problemy z uruchomieniem witryny Spotify osiągnęli sukces, usuwając plik spotify.Exe.Redir, a następnie ponownie uruchomić program Spotify.

Jak otworzyć plik REDIR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REDIR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REDIR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REDIR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REDIR

Inne problemy z plikiem REDIR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REDIR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REDIR:

  • plik REDIR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REDIR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REDIR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik