• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RED. Jeżeli chcesz otworzyć plik RED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CADViewer Redline Markup Format Tailor Made Software

Co to jest plik RED?

Plik CAD utworzony przez CADViewer, program służący do przeglądania projektów CAD. Zapisuje adnotacje lub linie redline, które zostały napisane przez recenzenta projektu. Umożliwia zapisywanie notatek i innych zapisanych elementów razem z projektem CAD.

Jak otworzyć plik RED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RED

Inne problemy z plikiem RED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RED:

  • plik RED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik