• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RECORD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RECORD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RECORD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RECORD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Recorded Audio Format DaveTech

Co to jest plik RECORD?

Plik dźwiękowy utworzony przez GarageBand Records, program służący do tworzenia albumów muzycznych i wideoklipów muzycznych oraz przesyłania ich do iTunes. Zawiera nagranie tworzone przez użytkownika.

GarageBand Records to inny program niż oprogramowanie GarageBand opracowane przez firmę Apple.

Jak otworzyć plik RECORD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RECORD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RECORD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RECORD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RECORD

Inne problemy z plikiem RECORD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RECORD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RECORD:

  • plik RECORD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RECORD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RECORD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik