• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REC. Jeżeli chcesz otworzyć plik REC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Recorded Format Topfield

Co to jest plik REC?

Plik wideo utworzony przez cyfrowy rejestrator wideo Topfield PVR. Zapisano w zastrzeżonym formacie skompresowanym, który można oglądać w Topfield PVR lub przy użyciu obsługiwanego przez niego odtwarzacza wideo.

Pliki REC są również znane jako pliki Toppy, ponieważ Toppy jest skrótem od Topfield.

Jak otworzyć plik REC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REC

Inne problemy z plikiem REC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REC:

  • plik REC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik