• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku README

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem README. Jeżeli chcesz otworzyć plik README, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku README

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual FoxPro Documenting Wizard List N/A

Co to jest plik README?

Dokument tekstowy określany jako "plik readme". zawiera ważne informacje dotyczące instalacji lub użytkowania niektórych programów lub aktualizacji oprogramowania. Może być dołączony do instalatora oprogramowania lub zainstalowany razem z aplikacją.

Jak otworzyć plik README?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku README jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi README z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem README którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik README

Inne problemy z plikiem README

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem README nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami README:

  • plik README którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku README z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik README nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik