• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Borland Reflex Database Format Borland

Co to jest plik RDX?

Plik danych używany przez Borland Reflex, wczesny program bazodanowy opracowany dla systemu DOS. Zapisuje dane w płaskim formacie.

Odbicie nie jest już rozwijane i zostało zastąpione przez inne programy, takie jak Quattro Pro i Microsoft Access.

Jak otworzyć plik RDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDX

Inne problemy z plikiem RDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDX:

  • plik RDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik