• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Device Independent Bitmap Format Tesline-Service

Co to jest plik RDI?

Plik utworzony przez oprogramowanie do szyfrowania dysku Rohos. Przechowuje chroniony hasłem zestaw plików jako ukrytą partycję. Służy do przechowywania poufnych informacji na komputerze lokalnym lub na zewnętrznym dysku, takim jak dysk flash USB.

Pliki w pliku RDI można przeglądać za pomocą programu agenta wykonywalnego dołączonego do oprogramowania. Do korzystania z zewnętrznego napędu dołączony jest program, dzięki czemu pliki można uzyskać za pomocą dowolnego komputera podłączonego do zewnętrznego napędu.

Jak otworzyć plik RDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDI

Inne problemy z plikiem RDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDI:

  • plik RDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik